| marceldica10 a întrebat:

Am o problema. Mi-am dus calculatorul la reparat, iar acum cand vreau sa intru pe facebook sau youtube nu imi apare nici o imagine, doar niste randuri de text, nu merg nici jocurile, videoclipurile de pe aceste doua siteuri. Cum as putea sa rezolv problema?

4 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Pai ce a avut calculatorul? Dati detalii daca vreti raspunsuri!

| stlucian a răspuns:

Pai verifica daca mai ai Adobe flash player in startup (ceea ce putin probabil daca spui ca numai pentru curatat l-ai dus).

Esti sigur ca doar pentru praf l-ai dus?

Oricum instaleaza Adobe si actualizeasa versiunea browser-ului pe care-l folososti.

Asa cum a spus K0sti cateva detalii in plus win?/defec initial/etc.

Daca ai Win XP

http://windows.microsoft.com/ro-ro/windows/end-support-help

| IonutGaby a răspuns:

Verifica daca placa video este bine bagata.

| marceldica10 explică:

Pai calculatorul era plin de praf, cam atat.