| Gabriel_Catalin_1998 a întrebat:

Am o problema minora. Eu folosesc browserul opera de mult timp si m-am super obisnuit cu el. Am o singura problema, nu imi merge site-ul omegle. Imi merge doar text conversations nu si Video. Am dat allow la microfon si camera dar imi ramne alba partea unde trebuie sa apara webul. Am schimbat browserul in google chrome si mergea dar eu nu vreau sa ma mut pe google chrome, vreau sa raman la opera. E imposibil sa nu fie o solutie sa fac site-ul sa mearga. Ce trebuie sa fac? Mersi. Dau funda :*

3 răspunsuri:
| Cosminovici18 a răspuns:

Incearca la setari la afisarea paginilor web!

| khwewljewew a răspuns:

Salut. Este o problema de la Opera. Nici mie nu imi merge. Nu stiu exact ce are. Sfatul meu este sa folosesti Chrome-ul este mult mai bun, mai sigur si mai rapid. Bafta!

| Marius_Miklos_1998 a răspuns:

Si eu am opera si imi merge omegle te-as ajuta dar nu stiu care e problema