| paco28 a întrebat:

am o problema, nu pot descarca jocuri sau aplicatii pe tableta mea intru pe google play dau sa descarc o aplicatie sau un joc gratuit si imi zice " INSTALATI:Adăugat la lista de dorințe si sub scrie "Nu aveți niciun dispozitiv" dau instalati dar nu merge imi zice ca "Nu aveți niciun dispozitiv" ma poate ajuta cineva? Dau funda! happy

Răspuns Câştigător
| darrio2007 a răspuns:

Ai cont pe Google?

| paco28 explică (pentru darrio2007):

Da!

| paco28 explică (pentru darrio2007):

Si imi arata asa "You haven't accessed the Google Play Store app (the white shopping bag icon) on your device with this email account." Cum rezolv problema?

| darrio2007 a răspuns (pentru paco28):

Nu ai accesat Google Play cu contul tau.Asa se traduce.Nu inteleg.

| paco28 explică (pentru darrio2007):

Pai cum fac frate un cont? eu am facut 2 pana acum si nu imi merg!

| paco28 explică (pentru darrio2007):

Am rezolvat! nu ereau conturile bune!

| darrio2007 a răspuns (pentru paco28):

Pai vezi!