| 20ionel20 a întrebat:

Am o problema :orice program care il pornesc mi se inchide,in afara de internet care imi mai da din cand in cand crash,
Bitdefender scan nu mi-a dat ca rezultat nicun virus, iar cand pornesc orice joc imi zice ca am 0 mb vram si internet adaptorul nu e compatibil(am ati raedon nu stiu cat,dar jocurile alea mergeau inainte), oricum pornesc jocul asa cum imi arata si se inchide imediat.Ce fac? p.s Funda+vot

1 răspuns:
| danimazzz a răspuns:

Formateaza windosu