| Halmache_Mircea_1999 a întrebat:

am o problema pe Facebook. Nu pot sa-mi sterg o adresa de email. E o adresa pe care nu o mai am si risc sa am contul spart.
Am adaugat alta adresa si am incercat sa o pun pe cea noua principala, dar nu merge:
"Ai introdus o adresa incorecta. Te rugam sa ti verifici adresa de email si sa incerci din nou."
Tin sa precizez ca am validat-o.

1 răspuns:
| CM7YRE a răspuns:

N-ai decat sa-ti "verifici contul cu buletinul" si apoi sa le ceri celor de la Facebook printr-un ticket sa vezi daca iti pot schimba adresa de email.