| NonZarek a întrebat:

am o problema serioasa și am nevoie de răspunsuri!
Ieri, am primit de la Facebk, când încercăm sa scriu msg, ca trebuie sa confirm ca eu sunt deținătorul contului respectiv de Facebk, am scris nr de tel și am confirmat, totul bine și frumos.
Astăzi, de dimineață cand încercăm sa întru pe mess, am primit un msg prin care îmi spune sa confirm identitatea și sa trimit o poza cu fata mea, am trimis și pana acum nu am niciun răspuns și nu pot accesa nici FaCebk și nici messenger logic!
Problema e ca am prieteni și conversații importante ca amintiri!

Dacă are cineva o idee sa îmi spună de la ce mi-au blocat contul sau ce s-a întâmplat cu contul meu, va rog și ce as putea face sa recuperez?

Multumesc

1 răspuns:
| Comentator a răspuns:

Ai folosit contul pe prea multe dispozitive creaza altul nou si apoi va merge