| iSquiint a întrebat:

Am o problemă și aceea este că cineva mi-a furat contul de Facebook și i-a schimbat parola, emailul, etc. Îmi puteți da niște informații cum aș putea să îmi recuperez contul? [O sa recompensez pe cei care vor face asta pentru mine]
Mă puteti contacta pe Discord( iSquiint#3864 ),
Contul de Facebook furat: https://www.facebook.com/iSquiint

2 răspunsuri:
| cfrtobias a răspuns:

Incearca sa vezi din e-mail daca nu iti zice ca ti-au schimbat altfel doar de aveai numarul de telefon sau poate totusi incerci cu e-mail vechi si poate te lasa cumva sa resetezi