| Amplifier a întrebat:

Am o problema si cred ca voi ma puteti ajuta: Daca imi deconectez si conectez routerul meu la curent imi merge internetul maxim 10 minute dupa care iar trebuie sa il deconectez si sa il conectez iar. In acele 10 minute am pierderi de 2-3 pachete iar pingul este destul de mare minim 37 si ajunge si la 1100(in jocuri sta 250-600). Credeti ca e de la router?(am sunat la cei care se ocupa de internet si ei au zis ca conexiunea este buna), nu cred ca problema este la pc ( am conectat si la placa de retea integrata si la cea principala si am avut acelasi rezultat) si la WI-FI la fel face. Ce as putea face?
Am aici niste poze, poate ajuta: http://imgur.com/a/HIfju

Răspuns Câştigător
| K0sti a răspuns:

Pai daca ai zis ca iti face la fel si prin router si conectat direct in placa de retea, tu ce concluzie tragi? Ca doar nu trebuie sa fii doctor docent...
Ia un laptop imprumut de la cineva si probeaza. Daca face la fel...e clar!

2 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Atunci logic ca e de la ei! Te-au aburit! Trimite-le si lor print screen-urile!

| Amplifier explică (pentru K0sti):

Esti sigur ca e de la ei?

| K0sti a răspuns (pentru Amplifier):

Pai daca ai zis ca iti face la fel si prin router si conectat direct in placa de retea, tu ce concluzie tragi? Ca doar nu trebuie sa fii doctor docent...
Ia un laptop imprumut de la cineva si probeaza. Daca face la fel...e clar!