| octavian99 a întrebat:

am o problema si eu sad :
Mie imi place jocul yuri revenge si l-am mai jucat si in trecut, dar azi cand il pornesc imi apare imaginea miscata in dreapta iar in partea stanga este o dunga neagra si nu pot sa joc si eu ce sa faccrying promit ca dau funda la un raspuns functionabil

1 răspuns:
| TheFeeye a răspuns:

Inseamna ca jocul are virusi. Si nu cred ca ai ce sa ii faci, eventual sa-i dai uninstal si sa-l instalezi din nou, asa ar fi cel mai bine sau sa-l stergi...