| GamesAndrey a întrebat:

am o problema si nu stiu cum sa o rezolv. La unele jocuri pe care le-am descarcat, le pornesc pentru prima data si totul merge bine, dar daca opresc pc-ul si vreau sa ma joc jocul de unde am ramas pur si simplu nu mai merge, ba da crash, ba ecranul este negru. Exemplu Mafia 3, Watch dogs 2

4 răspunsuri:
| KillaNoFilla a răspuns:

Dai run as administrator

| GamesAndrey explică (pentru KillaNoFilla):

Jocurile se pun automat pe administrator si tot la fel fac;(

| KillaNoFilla a răspuns (pentru GamesAndrey):

Du-te la folderul cu joc>click dreapta pe el>proprietie>security>edit>user>bifezi tot> aplly.
Poate e buguit instalul.Nu toate de pe trz sunt bune.

| GamesAndrey explică (pentru KillaNoFilla):

Sunt facute, si n-am umblat inainte.