| FuFuVercetti a întrebat:

am o problema. Vreau sa deschid o anumita poza si nu o deschide. apare fereastra ca si cum ar arata poza respectiva numai ca imi da mesajul asta : "windows photo viewer can't open this picture because either photo viewer doesn't support this file format or you don't have the latest updates to photo viewer"

Cum pot rezolva? sad

3 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Da click dreapta pe acea poza si -> Proprietati apoi spune in ce format este (jpg, png, gif...).

(foloseste functia -> Raspunde din dreptul raspunsului. Vezi foto: http://i.imgur.com/N3Prx.jpg )

| FuFuVercetti explică (pentru neluL):

(.jpg)

| neluL a răspuns (pentru FuFuVercetti):

Daca la toate pozele face asa, se pare ca fisierele jpg sunt deteriorate. Incearca sa o deschizi cu Paint. Click dreapta pe poza ->Open With ->Paint.
Merge asa?