| b0rN2KyLL a întrebat:

Am o problema,

Vreau sa-mi instalez browser-ul Opera 12 si primesc o eroare.
De descarcat se descarca, apoi zice ca se extrag fisierele, si dupa ce dau Install imi da o eroare: "Invalid installation package! Error code: 45"

Precizez ca pe acelasi sistem de operare care il am instalat si pe laptop mi-a mers instalat, insa pe calculator nu, stiti de la ce poate fi? Sa fie oare de la WinRar?

Răspuns Câştigător
| Paull18 a răspuns:

Ok. atunci cauta "perfect optimizer 5" pe google descarca-l si ruleazal. o sati curete registrele si o sa mearga sa instalezi. ti-as pune eu un link aici dar nu vreau sa zici ca iti dau vreun virus etc happy.

8 răspunsuri:
| WR104 a răspuns:

Descarca de pe alt site.

| Paull18 a răspuns:

Salut folosesti mozilla in lb romana? uita-te sa vezi daca cumva folderu in care ai descarcat ´opera´ se numeste "descarcari" daca da ia frumos installu si pune-l pe desktop apoi incearca. bafta

| b0rN2KyLL explică (pentru Paull18):

Nu folosesc Mozilla. Folosesc Chrome. Orice fisier mi se downloadeaza pe "dekstop".

| b0rN2KyLL explică (pentru Paull18):

Inca o intrebare, sti de unde pot face rost de o licenta gratuita?

| Paull18 a răspuns (pentru b0rN2KyLL):

Pentru programel? Incearca asta -> 9DK9L251218A65E32279B582A5D6471C49F3F6A36

| b0rN2KyLL explică (pentru Paull18):

Iti multumesc nespus de mult. Am rezolvat. Mersi inca odata :*

| Paull18 a răspuns (pentru b0rN2KyLL):

Cu placere. :*

| Paull18 a răspuns (pentru b0rN2KyLL):

Ok. atunci cauta "perfect optimizer 5" pe google descarca-l si ruleazal. o sati curete registrele si o sa mearga sa instalezi. ti-as pune eu un link aici dar nu vreau sa zici ca iti dau vreun virus etc happy.

| Paull18 a răspuns:

Ai reusit?