| Kiki20098 a întrebat:

Am o prolema, am deschis televizorul si a m dat pe Youtube ca sa vizionez niste video-uri, deci am dat la un video si arata doar 50 % marimea videoului adica e pe jumate si la fel am dat la alte video-uri sa vad si e tot asa la orice video, si nu numai cand dau la video merge doar jumatate de secund si iese de la pagina.Ma poate ajuta cineva?

1 răspuns:
Bula
| Bula a răspuns:

Daca televizorul este in garantie, apeleaza la magazinul de unde l-ai cumparat.
Mai poti intreba si prin internet, pe pagina producatorului - Support. Va trebui sa le dai exact modelul fabricatiei.