| kitra97 a întrebat:

Am o prolema cu pc-ul. rămâne blocat in logoul de start, nu cel cu windows. Chiar primul care apare cand aprinzi pc-ul si nu pot intra nici in bios. Care ar putea fi problema? ofer fundă

7 răspunsuri:
| gabicoo a răspuns:

Mergi la un service. E mai bine asa.

| Eduard619 a răspuns:

Reinstaleaza windowsul e cel mai simplu.
Ai multe tutoriale utile pe YT, ai nevoie doar de o memorie usb/sau un cd cu ce windows doresti.
Spor

| kitra97 explică (pentru Eduard619):

Cum să instalez windowsul dacă nu pot intra nici in bios să fac setarile de boot? Numai răspundeți fraților dacă nu știți.

| Eduard619 a răspuns (pentru kitra97):

Pai daca esti asa destept in **** de ce nu il faci singur?

| MrkiddyKid1 a răspuns:

E o problema comuna, asigura-te ca deconectezi toate USB-urile, incluzand tastatura sau mouse daca le ai prin usb, in general asta rezolva problema.

| CodreanuC a răspuns:

E prima data cand ai windows ca atunci nu s-a instalat corect sau poate nu ai destula memorie Ram pentru el

| CodreanuC a răspuns (pentru CodreanuC):

A stai, acum vad, incearca cum a zis MrkiddyKid1 si vezi daca merge, daca nu doar la service mai poti rezolva happy