| Morphen a întrebat:

am o tableta Allview City Life, cumparata in luna Aprilie, acum 2-3 saptamani nu mai pornea (statea logo-ul Allview pe ecran) am incercat sa o rootez, am intrat in recovery si i-am dat wipe data factory reset, a inceput procedura iar apoi s-a blocat, am scos cablul usb din ea si s-a stins, nu stiu ce sa mai fac, se restarteaza intr-una si nu intra in recovery. Dau funda pentru ajutor.

2 răspunsuri:
| YoungCaesar a răspuns:

Salut!

Cand faci factory reset si wipe nu inseamna ca ai facut root. Rootarea este total altceva.
Iar daca ai facut root ai pierdut garantia si trebuie sa platesti.

| Anais2711 a răspuns:

Mergi cu ea la magazinul de unde ai luat-o si o sa ti-o trimeata in servis daca mai este garantia valabila e si mai bine