| Anonim123457 a întrebat:

Am o tableta E-Boda impresspead e220, si vreau sa imi instalez nfs most wanted. Dar mereu cand trebuie sa isi mai downloadeze documente suplimentare, imi spune ca nu am memorie, si, eu am 8 GB liberi pe cardul SD.
Poate sa imi spuna cineva ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| antimulte a răspuns:

Daca nu poti sa il faci sa si le descarce pe card, nu ai ce face decat sa renunti.
inseamna ca tableta ta are memoria interna prea mica pentru acele fisiere, si acestea din urma nu pot fi descarcate decat in memoria tabletei.