| traceurpkvictor a întrebat:

Salut TPU! Am o tableta Evolio Neura 3G si as vrea sa stiu daca se poate naviga cu ea (in sensul de Navigator GPS). Am incercat cu Google Maps dar nu am gasit acea functie. Dau FUNDA si VOT! Multumesc anticipat

Răspuns Câştigător
| sltlp a răspuns:

Ce funtie nu ai gasit? Maps spre exemplu are funtie de naviagare. Acuma nu stiu daca tableta are receptor gps, ca pe site nu scrie nimic de asa ceva, deci daca nu are, poti sa o folosesti doar ca harta.