| orlando12345 a întrebat:

.. Am o tableta myria dc-0236 cand vreau s-o pornesc sta sa se incarce la faza cu android foarte mult si degaba tot nu porneste aveti idee cum sa o resetez sau ce ii pot face?

7 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Cum sa restaurezi un smartphone sau o tableta care nu mai porneste? Intri in recovery si dai wipe data/ factory reset.
http://playtech.ro/......-porneste/

| orlando12345 explică (pentru neluL):

Problema e ca intru in recovery adica cel putin asa cred... imi apare androidul acela cu, capacul deschis si de acolo nu pot sa intru in meniul acela ca sa intri wipe data / factory reset

| neluL a răspuns (pentru orlando12345):

Nici daca apesi pe butonul power?

| orlando12345 explică (pentru neluL):

Nu... am citit faza degaba si scurt si lung daca il apas de acolo numai face nimic si sta ceva timp si isi da un fel de restart...

| neluL a răspuns (pentru orlando12345):

Du-te cu ea la un service. Cred ca trebuie rescris softul.

| orlando12345 explică (pentru neluL):

Ai idee cat m-ar costa?

| neluL a răspuns (pentru orlando12345):

Maxim 100 lei.