| dragos2003 a întrebat:

Salut,TPU! Am o tableta serioux S702TAB si as vrea s-o rootez in recovery mode! Nu stiu cum ca eu nu am versiunea clock! Cn ma ajuta funda!

6 răspunsuri:
| GabrielStn a răspuns:

Cum adica sa o rootezi in recovery? O.o Oricum. mai bine pune mana si descarca Kingo Root pe pc/laptop, conecteaza tableta la pc/laptop, mergi la Setari si bifeaza Mod Dezvoltator ( USB Debbuging Mode ). Cel mai bine e sa ai tableta incarcata in procent de 100%, lucru valabil si in momentul in care o resoftezi sau adaugi un meniu recovery. Atentie la ce setari si ce programe descarci dupa ce obtii drepturi de administrator. Batfa!

| dragos2003 explică (pentru GabrielStn):

Imi poti da un site?
Am gasit doar pentru Android!

| GabrielStn a răspuns (pentru dragos2003):

Omule. poti face root doar la un telefon/tableta cu sistem de operare Android.

| dragos2003 explică (pentru GabrielStn):

Eu ziceam ca doar pentru android nu windows

| GabrielStn a răspuns (pentru dragos2003):

Atunci descarca Kingo Root pentru Android, de pe acelasi site, dar sa fie extensia.apk si apoi o copiezi in tableta, o instalezi si o rulezi, sau o poti cauta in Magazin Play.

| dragos2003 explică (pentru GabrielStn):

Se tot incarca atat!