| Username15 a întrebat:

Am o tableta Serioux S716TAB si se comporta impecabil. Dar de la un timp mergeau greu filmuletele pe youtube si am sters aplicatiile care nu imi mai foloseau (am citit pe internet ca e folostitor) si mergea si mai greu. Am resetat-o (a revenit la setarile din fabrica) si nu am facut nici o setare... adica puteam sa sterg memoria cache si altele dar nu am ales nimic; iar acum merge mult mai greu... ce as putea face?

1 răspuns:
| DaftPunk a răspuns:

Nu prea ai ce face.
Eventual sa instalezi Clean Master sa-ti mai stergi din Junk Files.
Si eu mi-am resetat telefonul, si mi-a parut rau dupa, pentru ca acum se misca mult mai greu fata de dinainte.