| andreicaia99 a întrebat:

am o tableta Toshiba encore si mi s-a inchis nu se mai deschide, am incarcat-o toata noaptea si azi dar nimic apas pe butonul de deschidere, tin apasat dar nimic. Ce poate fi?
P.S : ieri când tableta era la incarcat am scos incarcatorul si l-am pus in alta camera practic in timpul incarcarii am scos incarcatorul din priza si l-am bagat din nou in alta camera

2 răspunsuri:
| Silvik_Svk_1985 a răspuns:

Buna,am si eu o problema similara cu aceeasi tebleta, tu cum ai rezolvat?

| andreicaia99 explică (pentru Silvik_Svk_1985):

Buna,la mine a stat prea mult la incarcat..ciudat dar asa a fost..am lasat-o un timp si dupa si-a revenit