| Robu_Cosmin_1992 a întrebat:

Am o tableta utok i700 ultra si dupa cateva zile de functionare cred ca s-a stricat soft-ul. Nu se mai aprinde, cand incerc sa o deschid imi arata 2-3 secunde sigla de la utok si apoi o fractiune de secunda imi apare semnul usb, iar apoi se stinge. Am urmat niste pasi vazuti pe un forum si dupa ce am bagat arhiva pe cardul SD, intru in recovery mode, TF card update iar apoi nu gasesc nicio arhiva.iar jos imi arata "E: failed to mount /mnt/sdcard1 (no such file or directory)
Am formatat cardul de mai multe ori, chiar si cu un program numit SD Formatter. Ce as putea sa fac in acest caz?

1 răspuns:
| AlecuAlex a răspuns:

Reformateaza softul, bag-o la incarcat, sau daca nu merge du-o in garantie./service.