| claudiu1346798520 a întrebat:

am o tableta Vonino Epic 7, am resetat-o si imi cere un cont de google existent pe acea tableta si eu am uitat cum as putea trece de pasul asta, multumec astept raspunsuri

5 răspunsuri:
| danutzu96 a răspuns:

Pasul asta este critic si nu poti trece peste el. Daca o faci nu vei putea accesa google market si Youtube.

| claudiu1346798520 explică (pentru danutzu96):

Si nu exista alta posibilitate?

| danutzu96 a răspuns (pentru claudiu1346798520):

De ce sa nu ii bagi cont. Dureaza maxim 5 minute sa creezi un cont de goolge pe pc si apoi introduci contul in tableta.

| claudiu1346798520 explică (pentru danutzu96):

Am incercat si asa dar nu merge, imi spune sa ii introduc un cont existent pe aceea tableta dar eu uitat username si parola, ca le-am facut la repezeala

| danutzu96 a răspuns (pentru claudiu1346798520):

Poti face altul si sa il introduci pe acela. Nu este obligatoriu sa il bagi pe cel pierdut.