| Valentin_Claudiu_1995 a întrebat:

Am o tastatura Logitech mk270 prin wireless si am observat ca in unele jocuri cum ar fi FIFA 14 si Pes 15 nu imi ia unele combinatii de taste mai exact {cand tin apasat pe sagetile in jos si stanga si vreau sa sutez la poarta apasand tasta(D) nu vrea sub nici o forma sa suteze, am schimbat setarile din joc(Fifa 14) si am inlocuit tasta D(sut) cu tasta (spatiu) spre uimirea mea aceasta combinatie a mers suteaza fara probleme. Vreau sa imi spuneti va rog daca stiti vreo rezolvare la aceasta problema sau daca cineva sa mai confruntat cu aceasta problema.De ce tastatura nu recunoaste unele combinatii de taste! Am uitat sa precizez tastatura este conectata la un laptop Asus k55vd iar tastatura laptopului recunoaste acele combinatii de taste!
Multumesc(DAU FUNDA)!

1 răspuns:
| Krystyan_Krystyan_1984 a răspuns:

Umbla la setari sau fa calculatoru din nou sau devina este laptopul