| Intrebaritkthcmoc a întrebat:

Am o tigara electronica de tip eGo-T si nu mai scoate fum, de ce? Bateria e incarcata si lichid am doar ca nu se aude sunetul acela de fire. Dau funda
P.S. poate sa fie din cauza rezistentei pentru ca avea un gust de ars ultima oara.

Răspuns Câştigător
| Lostlyric a răspuns:

1. Verifica sa nu fie insurubata foarte strans.
2. Dupa ce ai trecut de pasul 1 cu succes si problema persista, urmeaza pasul 2: desurubeaz tigareta (acolo, la siguranta), sterge de eventualele lichide prelinse, scoate-i siguranta, pune-o la loc, sa nu fie foarte stransa, insurubeaza tigareta. Incearca din nou.
Incearca sa procedezi asa, dupa ce te-ai asigurant ca ai stins tigareta (led-ul trebuie sa fie pe off).

2 răspunsuri:
| dnzzzzzzzzzzzzzzz a răspuns:

S a ars rezistenta.

| Intrebaritkthcmoc explică (pentru Lostlyric):

Multumesc dar nu erea din asta erea de la rezistenta big grin multumesc oricum dar am facut asta ca sa o curat funda