| Rares19dri a întrebat:

Am o tigara electronica si am cateva nelamuriri...

Este un mod regulat, mai exact un Eleaf Istick TC 60w.

Dupa cum va puteti da seama este un mod la care se pot seta wati si temperatura. wati la 60.0 si temperatura la 600°F.

Am un atomizor Cubis Pro si o rezistenta joytech BF obisnuita.

Ideea e ca nu ii pot da mai tare wati de 25 maxim 28 cand e bateria full ca imi apare pe display (da, are dislplay) "Battery low"... Mbine. asta e mai mult ca sigur din cauza sigurantei sau a atomizorului.

Din cate stiu daca iei acest kit vine si cu Melo 2 si presupun ca ala ar duce 60.0w. Asta e una din probleme si mai e ceva, scoate un sunet gen "tic tic tic" si se aude din zona acumulatorului. nu stiu daca e normal sau ceva dar i-am schimbat acumulatorul si tot asa face.

Sper sa ma ajute cineva cu un sfat. Multu' anticipat!

4 răspunsuri:
| Andrei283 a răspuns:

Nu e nimic grav da asta e pentru ca na puterea e mare da nu poti folofsi nimic la maxim ca sar arde

| Rares19dri explică (pentru Andrei283):

In fine. dar de ticăit ce zici?
Tu ai un vape?

| Rares19dri explică (pentru Andrei283):

Si mentionez ca m-a mancat sa ii bag acolo in mufa unde vine bagat atomizorul staniol. da, staniol. Cine stie ce naiba i-am facut de tot ticăie. HELP?

| Rares19dri explică:

Si mentionez ca m-a mancat sa ii bag acolo in mufa unde vine bagat atomizorul staniol. da, staniol. Cine stie ce naiba i-am facut de tot ticăie. HELP