| anonim_4396 a întrebat:

Am o trotineta myria city traveller pro cumparata din altex acum 1 saptamana.Toate au fost buna, dar ieri s-a descarcat de tot asa ca am pus o astazi la incarcat pentru ca abia astazi am observat.Dar am lasat-o cam o ora si jumatate si nici macar nu poate sa porneasca ecranul.Ce are? VA ROG CAT MAI REPEDE PENTRU CA TREBUIE SA PLEC UNDEVA CU EA SI NU O POT PORNI! DAU FUNDA!

7 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Timpul de incarcare este de 4-5 ore. Imposibil sa nu scrie in cartea tehnica aceasta problema. Eu am gasit acum pe site-ul Altex. Dar tie cred ca iti este lene sa cauti online.

| adrianalbota1 a răspuns (pentru darrio2007):

Am cautat si nu am gasit. Probabil nu am cautat asa de amanuntit. Dar pentru asta nu trebuie sa insulti alti oameni.

| darrio2007 a răspuns (pentru adrianalbota1):

Ooo! Habar n-ai ce cumperi si ti se pare ca te insult.
Vezi aici la caracteristici.
https://altex.ro/......OMY7026BK/

| sierra1 a răspuns:

Să curent incărcătorul, ai măsurat?

| RazvanLegendaVie a răspuns:

Probabil că când ai cumpărat trotineta ai primit-o în cutie, uite poate găsești vreun manual ceva care să te ajute.

| adrianalbota1 a răspuns (pentru RazvanLegendaVie):

Eunu sunt acasa acum cu ea asa ca nu am cartea cu mine si am incercat sa o gasesc pe internet dar imi da doar cartea de la city traveller +.

| RazvanLegendaVie a răspuns (pentru adrianalbota1):

Îmi pare rău dar nu știu, prefer mersul pe jos sau cu o bicicletă clasică, cred că o să fii nevoit să o cari singur.