| Max_David_1994 a întrebat:

Am o versiune de Clash of clans mai veche. Nu ma lasa sa o joc si imi scrie "Update is available! Good news! A new version of the game is available."
Ce as putea face sa nu-mi mai apara asa si sa ma lase sa o joc pe cea veche?
Multumesc Anticipat! happy
DAU FUNDA GARANTAT!

Răspuns Câştigător
| Bobby711 a răspuns:

Nu ai cum sa joci o versiune mai veche nu e ca o a si cum ai putea sa folosesti versiunea mai veche a facebook-ului de exemplu care o ai instalata pe telefon. Din moment ce toti au primit acest update chiar daca il pastrezi si reusesti sa pornesti aplicatia nu vei putea sa joci cu alte persoane pentru ca anumite file vor fi diferite. De exemplu au schimbat durabiliatea zidurilor in versiunea noua sa zicem ca zidul tau are 3hp si cel de la un jocator cu zid identic si update are 4hp se vor contrazice intre ele + ce vei face daca intre timp vor adauga alt razboinic in joc? Din moment ce tu nu il ai descarcat va te vei lupta cu o fantoma si nu vei stii ce ti a distrus fortareata. Bine inteles toate astea in cazul in care esti hacker si reusesti cumva sa conectezi versiunea mai veche la server sa poti sa joci cu cineva.

| Max_David_1994 explică (pentru Bobby711):

Si Top Eleven e la fel? Ca versiuni mai vechi ma lasa sa le joc.

| Bobby711 a răspuns (pentru Max_David_1994):

Orice joc pe care il joci in retea cu alti oameni este asa nu am jucat top eleven nu stiu cum e. Daca e pvp atunci da trebuie sa ii faci update mereu

| Max_David_1994 explică (pentru Bobby711):

Pai eu mi-am facut doua echipe pe Top Eleven [e joc eve (echipa vs echipa rolling on the floor )] O chipa era pe versiune mai veche iar altul pe versiunea din 2016, nu era asa cum spui tu dar ai funda!

| Bobby711 a răspuns (pentru Max_David_1994):

Ti am spus ca habar nu am ce joc e ala orice joc de pe steam si nu numai ce are multi player pvp sau pve necesita update e imposibil sa il joci daca nu ii faci update. Eu joc wot spre exemplu cu fiecare update se mai schimba statusurile la tankuri de exemplu ferdinand avea 1200 HP acum nu mult timp acum dupa update are 1500 pe langa altele daca cineva ar avea o versiune mai veche si ar putea sa o joace ar fi in dezavantaj impotriva aceluias vehicul. Nu joc jocuri in browser nu stiu cum sta treaba cu ele. Insa pana acum nu am intalnit nici un pvp sau pve care sa te lase sa joci o versiune mai veche pe acelasi server cu una noua

| Max_David_1994 explică (pentru Bobby711):

Eu vb de jocuri de pe android (^_^)

| Bobby711 a răspuns (pentru Max_David_1994):

Nici pe android nu am intalnit asa ceva spre exemplu dead trigger 2 nfs no limits, real racing sau ceva de genul aaa ceva fps aaa modern combat parca ala f2p multyplayer toate au nevoie de update poate o exista si o exceptie de la regula insa ti am explicat deja cum sta treaba cu jocurile online indiferent la ce platforma facem referinta+ca nu inteleg de ce ai vrea o versiune inferioara a jocului

8 răspunsuri:
| danielpetrup a răspuns:

M-ai intrebatxum sparg oretea wierless : noi suntem Anonymus noi suntem legiunea suntem toti si niciunul suntem nicaieri si pretutindeni noi nu uitam noi nu iertam asteptatine! Bine poezia e cam filosofica dar ma rog te las sa descoperi iti zic doar linux

| Max_David_1994 explică (pentru danielpetrup):

Si te aştepti sa te cred? Hahahaha... Nu ma pot oprii din ras, cand vad copii laudarosi, "mor" rolling on the floor.
1. Anonymus, nu mi-ar raspunde la intrebare.
2. Sunt metode mai usoare decat linux.
3. Te cam "bate" Romana.

Eu zic sa te apuci sa inveti sa scrii corect, si apoi sa te apuci de "inghetat apele"!

Asta inseamna ca daca invat putin xml, linux... gata sunt Anonymus sau hacker, nu?!?!?! rolling on the floor