| Al3cs7991 a întrebat:

Am observat ca Altex cu o cazia Sf Andrei a oferit tuturor ce au numele Andrei / Andreea vouchere de 50 lei. Ma poate ajuta si pe mine cineva cu un voucher? Dau funda! Multumesc.

Răspuns Câştigător
| Aasdfghj a răspuns:

Buna! Ti-am trimis codul voucherului in privat.

5 răspunsuri:
| minrest a răspuns:

Deci ''ma poate ajuta cineva?'' e intrebare, caci are semnul intrebarii. Aha. N-am stiut.

| Adiadictie a răspuns:

| Al3cs7991 explică (pentru Adiadictie):

Nici chiar asa. Cod random :/. Nu are nici o legatura cu Altex :s.

| Andreyutzu0016 a răspuns:

Trebuie sa dai comanda de peste 250 ron ca sa il folosesti

| Al3cs7991 explică (pentru Andreyutzu0016):

Stiu si asta vreau sa fac. Ai cumva un cod voucher si nu il folosesti? M-ai ajuta foarte mult.