| iwantananswer a întrebat:

Salut TPU,am observat ca de curand s-a actualizat Instagram si au adaugat noua functie music,dar eu nu o am,am actualizat Instagram-ul,dar tot degeaba, poate sa imi spuna si mie cineva care este problema,

3 răspunsuri:
| LPCTSTR a răspuns:

Probabil telefonul nu este compatibil sau nu dispune de resursele necesare.
In orice caz, poate functia nu este oficiala si o pastreaza activa numai pentru unele telefoane.

| iwantananswer explică (pentru LPCTSTR):

Nu are cum sa fie din cauza telefonului, deoarece am un s10 plus, cred ca inca este in varianta beta habar nu am de ce nu imi merge...

| Darky000 a răspuns:

Functia de music, nu Este valabile in toate tarile, De exemplu : Eu stau in Italia si mie imi merge, M-am dus in vacanta in Romania si nu mi-a mers, Nu Am putu bagat muzica, Nici sa ascult de la alti.