| Andrei900Boss a întrebat:

Salut TPU

am observat din cand in cand imi expira sau imi expira si daca nu am parola de la Windows! ma rog pot activa Windows doar cu stick USB, ce trebuie sa fac?

adica imi expira parola de la Windows! daca am parola

si invers daca nu am parola de la Windows nu ma lasa sa intru in pc!

17 răspunsuri:
| Andrei900Boss explică:

Si dupa trebuie sa-mi pun iar o parola cu Stick USB. imi expira fara sa stiu de ce. doar ca expira password atat cand pornesc, PC.

| roanunt a răspuns:

Nu am inteles nimic din aceasta intrebare.

| BostanDaniel1974 a răspuns:

Daca esti legal cu windowsul o ceri de la Microsoft

| Andrei900Boss explică (pentru roanunt):

Imi expira parola de la Windows asta nu ai inteles? fara sa ii fac nimic Password=parola din cand in cand. si daca nu am parola de la Windows tot imi expira.

| Andrei900Boss explică (pentru BostanDaniel1974):

Parola de la Windows, imi expira in ce in ce mai des. pana infiecare zi, trebuie sa-mi bag USB Stick ca sa-mi schimb parola de la Windows. wtf!

| BostanDaniel1974 a răspuns (pentru Andrei900Boss):

Nu iti expra parola poate windowsul parola sa tio scrii tu undeva ca sa o ai

| Andrei900Boss explică (pentru BostanDaniel1974):

Ba da imi expira Parola de la Windows si nu pot intra!

| Andrei900Boss explică (pentru BostanDaniel1974):

Acum mi-am bagat stick ca sa-mi schimb parola iar adica e cum ar fi activat parola de la Windows tot cu parola aia. si nu stiu ce se intampla!

cand am pornit Windows imi zice Password Expirate.

| BostanDaniel1974 a răspuns (pentru Andrei900Boss):

Ce windows ai?

| Andrei900Boss explică (pentru BostanDaniel1974):

Si daca te uici pe net o sa vezi multe site-urii si link-urii cu password expirate Windows, pe Google.com

| Andrei900Boss explică (pentru BostanDaniel1974):

Windows 10 Pro.

| Andrei900Boss explică (pentru BostanDaniel1974):

Am uitat ca l-am setat si in Romana, dar nu e de la asta.

| BostanDaniel1974 a răspuns (pentru Andrei900Boss):

Du-te in Microsoft si descarcati windows 10 dureaz
a cateva secunde si il insta
le
zi pui parola asta care o ai si ga
ta

| Andrei900Boss explică (pentru BostanDaniel1974):

Https://www.youtube.com/watch?v=Q-3fVwhmdPo

am gasit un tutorial functioneaza?

Răspuns utilizator avertizat
| Andrei900Boss explică (pentru Crachila):

Pai da nu era bifat ce ai spus tu. daca pot iti dau funda!

| Andrei900Boss explică (pentru Crachila):

Si nu exista parolat la mine ca am bagat in stick si daca il parolez parola il pot reseta daca stii tu.