| Nab223 a întrebat:

am pc-ul asta. Placa video nVIDIA geforge 430. Procesor Intel pentinum 2030 3, 0 ghz. 4 ram am fifa 16 demo dar merge mai greu merge cat de cat ok dar am lag uneori cam ce ar trebui sa schimb la pc ca sa mearga?

Răspuns Câştigător
| GabbyMTH a răspuns:

Procesorul e cam mic ..pentru fifa 16 cam ai nevoie de un quad core ..placa video e ok. daca ti-a mers fifa 15 o sa-ti mearga si fifa 16 cu configuratia actuala.

| Nab223 explică (pentru GabbyMTH):

Fifa 15 nu mi-a mers

| GabbyMTH a răspuns (pentru Nab223):

Nici mie nu mi-a mers.ce sa zic. daca ai bani poti sa iti iei un procesor mai bun.