| Streaja a întrebat:

am pc urmator: Procesor Single Core 3 GHz Pentium 4 3 GB RAM DDR2 si placa video 512 mb pe 64 bit windows xp.Eu am avut pana acum windows 7 Ultimate si numi placea cum ruleaza cand il pornesc asteptam vreo 2 min sa incep activitatile zilnice si mi-am bagat xp si functioneaza PERFECT cand il pornesc dar cand vreau sa intru in browserul Opera nu intra si trebuie sa stau vreun 1-2 si daca dau de mai multe ori peste intervalul acesta de timp apare de cate ori l-am selectat si mai am o problema in Opera orce videoclip de pe YouTube merge perfect la full HD dar in Google Chrome merge sacadat ce se intampla?( am Adobe flash player actualizat!) nu stiu ce se intampla.Va rog putin ajutor FUNDAAA

1 răspuns:
| Bogdan549 a răspuns:

Incearca firefox pentru ca chrome sau opera nu mai distribuie update-uri pe windows xp dar iti recomand sa-ti faci un upgrade la componente sau sa-ti pui windows 10 dat fiind faptul ca daca windows 7 iti merge bine windows 10 iti va merge de 2 ori mai bine (cel putin asa e la mine).