| Prefelix a întrebat:

Salut, TPU
Am placa video integrata princeton graphic sysems ultra 40 on intel(R)82865G graphics controller. dau FUNDA pentru cel mai util raspuns!

5 răspunsuri:
| Bogdanux a răspuns:

Raspuns util pentru care intrebare?

| Bogdanux a răspuns:

Ii poti modifica valoarea din BIOS, valoarea selectata va fi luata din RAM, deci vei avea mai putin.

| Nestle a răspuns:

Si care e intrebarea?

| Prefelix explică:

Da scuze:are 96 mb pot intr-un fel sa ii maresc memoria? Sa o fac mai mare?

| Prefelix explică:

Am incercat din bios nu merge.Ii dau share 34 mb si cand intru in dxdiag imi arata tot 96 mb.Am 1 gb ram