| IceVirus a întrebat:

Am programul MCP, si de cate ori ii dau run, el nu gaseste "javac". Am java setata pe C:\Program Files (x86)\Java\jre7\bin Dar degeaba. Am incercat cu o resetare a programului, dar atunci apare ERROR a file is corupt. Aveti idee cum pot rezolva problema? Am incercat cu mai multe reset, dar tot nu vrea!

2 răspunsuri:
| AlinnJe a răspuns:

Hey IceVirus!
incearca sa reinstalezi windows-ul.
eventual cheama pe cineva care se pricepe in domeniu!

| IceVirus explică (pentru AlinnJe):

Ma pricepwinking Nu e de la resetare Windows, am mai intalnit problema si la alti oameni. Am mai avut problema, si am rezolvat-o cu un reset si o modificare a aplicatie, dar acum nu mai merge sad