| Andrei2991 a întrebat:

am pus Ubuntu pe USB si am o dilema. *NU VREAU SA PIERD NICIUN FISIER*
Ok, cand vreau sa il instalez imi spune ca nu a fost detectat niciun sistem de operare, dar eu am Win10 instalat pe calculator. Asta inseamna ca probabil nu a fost gasit niciun OS pe USB, nu pe calculator.

4 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Inseamna ca trebuie sa faci instalarea din Windows nu din BIOS.
http://videotutorial.ro/......ial-video/

| Andrei2991 explică (pentru Salontanul):

Nu pot, Wubi a disparut dupa 13.10

Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Sau fa-ti un cont pe gmail si vei primi in Drive de la Google 15 Gb spatiu de depozitare.