| NuAmNume11 a întrebat:

am reinstalat windows ul pe un laptop Acer Aspire E, si am instalat driverele de le site ul original, dar nu imi merge mouse pad ul, ma poate ajuta cineva (dirverele pentru mouse pad era Synaptics) si nu este cu `Fn + f7 ` am incercat si nu are treaba...

2 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Ala merge si cu si fara drivere! Eu nu am vazut pana acum laptop sa nu-i mearga mouse-padul...doar daca e defect!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://us.acer.com/ac/en/US/content/drivers Pune Modelul Si Seria Cauta