| anonim_4396 a întrebat:

Am revenit din nou cu o intrebare.Am decis sa-mi cumpăr un Xbox One S. Vreau sa ma joc in special Forma Horizon, GTA si FIFA.As avea nevoie de un detaliu pentru cei ce joacă GTA5 ONLINE pe XBOX ONE S.
Pot juca GTA5 ONLINE cu prietenii de pe PS4 sau PC?
Pot juca GTA ONLINE cu sunet (ma refer cu căștile sa joc cu 1 prieten si sa vorbesc cu el deoarece la verisora-miu pe PS4 pune căști in controler si face un grup cu prietenii si vorbeste cu ei de pe consola.As vrea sa stiu si eu daca pot juca si eu pe XBOX ONE sa vorbesc cu prietenii.MULTUMESC ANTICIPAT!

2 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Salut! Eu cred ca trebuie sa i ti cumperi acelasi model de consolă pe care o are vărul tau, întreaba l pe el ce tip de consolă are marca si modelul si cum face el sa se conecteze in grup cu prietenii lui, pe el trebuia sa il intrebi noi nu avem consolă si nu stim cum face el.

| Wr3nch a răspuns:

Nu boss, joci doar cu cei de pe Xbox, pentru ca servere separate pentru fiecare. Da, poti folosi voice chat.