| Paduraru_Catalin_1999 a întrebat:

Am si de curand un program pentru gta sa numit cleo,l-am instalat toate cele dar cand bag ceva nu merge adica azi am incercat sa bag aim dar nu mergea de ce am un prieten car are tot acelasi mod de cleo si merge, dar la mine nu? Unde trebuie sa bag aim-ul ca sa imi mearga! Multumesc!

1 răspuns:
| Geoツ a răspuns:

Cred ca pentru asta ai nevoie de IMG tool. Nu toate modurile merg prin CLEO. E mai complicat cu IMG Tool, insa sunt diferite tutoriale pe net.
https://www.youtube.com/watch?v=JGa0mzr51_4