| Vasy0105 a întrebat:

am si eu e problema, am modem clicknet mobile de la Romtelecom si de un timp incoace nu -mi mai incarca paginile, semnal e full ziua imi face cam de 2-3 ori figura asta, am schimbat si windows-ul dar tot degeaba.

Răspuns Câştigător
| SouLIce a răspuns:

Este de la ei la fel imi face si mie
Am sunat la relatii cu clienti si mi-au zis ca este o problema cu traficul de date si ca vor rezolva... au trecut 4 zile si tot nu s-a rezolvat

| Vasy0105 explică (pentru SouLIce):

Mama ce m-am speriat am crezut ca e de la pc am mai bagat si xp-ul degeaba big grin, oricum cred ca mai bine imi iau un router big grin

1 răspuns: