| Andrei_Hirgh_1985 a întrebat:

am si eu nelamurire! cine ma poate ajuta? vreau sa vizionez un film de pe laptop pe tv cum pot face sa inchid monitorul la laptopsi sa ramana imaginea numai pe tv?

Răspuns Câştigător
| MysteryMen a răspuns:

Intra in control panel>dai la power options>dai acolo si vezi ca este o optiune scrie ceva how to do when close the lid sau cam asa ceva si seteaza do nothing si atunci o sa poti inchide ecranul laptopului. Momentan nu am laptopul la mine si pe pc am xp sper sa gasesti

4 răspunsuri:
| MysteryMen a răspuns:

Ce windows ai pe laptop?

| Andrei_Hirgh_1985 explică (pentru MysteryMen):

windows

| Andrei_Hirgh_1985 explică (pentru MysteryMen):

Windows7

| MysteryMen a răspuns (pentru Andrei_Hirgh_1985):

Intra in control panel>dai la power options>dai acolo si vezi ca este o optiune scrie ceva how to do when close the lid sau cam asa ceva si seteaza do nothing si atunci o sa poti inchide ecranul laptopului. Momentan nu am laptopul la mine si pe pc am xp sper sa gasesti

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut! ai nevoie de cablu care sa faca legatura intre cele doua :) http://www.programecalculator.ro/......izoare-hd/