| MirceaRadu21 a întrebat:

Am si eu nevoie de cateva idei.De curand mi-am facut un site de stiri si am ajuns in faza in care trebuie sa fac descrierea site-ului si in care trebuie sa pun cuvinte cheie si marea problema e ca nu stiu ce sa scriu sa fie bine si sa fiu gasit.cine poate sa ma ajute? OFER FUNDA

Răspuns Câştigător
| Cristi_Hordila_1991 a răspuns:

Pai descrie putin ce stiri vei publica: de divertisment, politice, economice, muzica sport etc. pe ce te axezi tu.

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Scrie cuvinte cheie pentru nisa pe care te axezi.

o strategie e sa vezi si concurenta ce foloseste happy

| Skaytech a răspuns:

Optimizarea SEO este foarte importanta in dezvoltarea unui site.
http://cuvintecheie.info/......-la-z.html
Incearca si google Trends.
Sau poti angaja pe cineva care sa se ocupe de optimizare.