| Skinny17 a întrebat:

Am si eu nevoie de doua poze, una de wallpaper pentru Youtube si una de profil tot pentru Youtube, eu vreau sa-mi fac un canal de Youtube cu tema Pescuitului sportiv si nu pot sa-mi gasesc un nume si 2 poze perfecte. Va rog sa ma ajutati... Dau funda. Pls

Răspuns Câştigător
Bula
| Bula a răspuns:

Din cauza drepturilor de autor nu e voie sa folosesti in loc public pozele facute de altii fara acordul lor!

Cel mai bine mergi cu o camera foto /telefon la malul apei si fotografiezi cateva poze acolo.
Poti ruga un prieten sa te pozeze pe tine "in actiune" si astfel vei avea poze cum doresti.
Nu trebuie neaparat sa se vada si fata ta, sa nu fii de recunoscut.

| Skinny17 explică (pentru Bula):

Eu ma gandeam ca poate cineva sa-mi faca una in photoshop sa o editeze. gen.

| Bula a răspuns (pentru Skinny17):

Fiind publicatie, cred ca gasesti atat fotograf, cat si editor - dar contra cost.
Si tu poti face asemenea poze, cu putina staruinta, nu este atat de complicat.
Si poti face si in programe gratuite, cum este Gimp, nu ai nevoie neaparat de Photoshop.

3 răspunsuri:
| NakGeorge a răspuns:

Ca nume foloseste gen Marea Pescareala
Imagini ceva de genul:

http://www.modafinilsale.com/......lpaper.jpg

https://wallpapertag.com/......acbook.jpg