| Stama_Robert_1995 a întrebat:

am si eu niste boxe cam de 25 de centimetri in diametru. cum imi fac si eu un amplificator de sunet. am vazut ca se folosesc bobine, am si eu o bobina de televizor din ala foarte vechi
pot sa fac ceva din astea?

2 răspunsuri:
| awspam a răspuns:

Nou uei, daca asa pui inrebarea, parerea mea e sa nu te bagi, dar pentru informarea ta o sa iti dau ceva, https://www.google.ca/......ps?/search

| Stama_Robert_1995 explică (pentru awspam):

Mersi, iti voi urma sfatul deoarece m-am uitat pe link si am gasit o harta desenata in paint! big grin