| aeromania a întrebat:

am si eu niste intrebari. Doresc sa achizitionez un mouse de gaming, o tastatura si niste casti (de preferabil wireless) bune. Ce imi recomandati in bugetul de 120 lei per produs? Si inca ceva, care este diferenta intre castile normale si cele de gaming? Sunt cele de gaming mai bune? Exista casti de gaming sub 200 de lei wireless? Multumesc, dau funda.

Răspuns Câştigător
| SorinTudor a răspuns:

Castile de gaming au o claritate a sunetului mai buna...in 120 de lei nu gasesti cine stie ce. Eu mi-am luat acum un an un mouse de gaming Razzer Naga si e super bun chiar daca e cu fir. Tastaturile de gaming sunt cele mai scumpe in comparatie cu alte componente de gaming. Eu iti recomand pentru gaming o tastatura Logitech G SERIES, mouse Razzer Naga sau daca nu ai fonduri pentru un Razzer i-ati tot unul Logitech sunt bune si mai ieftine in comparatie cu Razzer iar calitatea este aproximativ aceiasi.
P.S daca nu esti un impatimit al jocurilor nu arunca banii pe fereastra, in 120 de lei nu gasesti mare lucru si daca vrei si wireless atunci pretu se ridica la cel putin 200

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Ag30Fdr4g0nz a răspuns:

Casti la 120 lei, reduse de la 180 http://www.atexpc.ro/produs/50812-casti-gaming-plantronics-gamecom-380. Mouse si tastatura nu stiu la banii aia.

| Aly2196 a răspuns:

Mouse daca vrei pentru jocuri, in special counter strike. iti recomand un "Sensei" sau "x7"