| Kenzy a întrebat:

Am si eu o cu laptop-ul meu ..Deci il aprind merge 1 min sau mai mult fara sa umblu pe el si se stinge singur. Daca il deschid si umblu pe el se stinge instantaneu.
Care ar putea fi problema?

P.S inainte sa faca asa am rulat 2 filme 1 dupa altu si a doua zis a inceput sa faca figuri.

2 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Du-l la curatat si ia-ti un suport cu cooler: http://www.altex.ro/......ooling-pad

| AndyAnonim a răspuns:

E de la ventilator, procesoru se supraincalzeste(poate ai praf sau firmituri, jeg ceva in el ca altfel nu
îmi explic)si se închide singur ca sa protejeze procesorul