| jokarul33 a întrebat:

am si eu o intreare : am conectat tv'ul la pc, si as vrea sa pot vedea un film pe tv, si pe monitorul pc'ului sa pot sa ma joc, sau sa navighez, dar cu sunet separat ( tv cu sunetul filmului, si pc'ul cu alt sunet) e posibil? si daca da, ce program, sau ce setari sa folosesc?

2 răspunsuri:
| WxRo a răspuns:

Poti face chestia asta daca folosesti VLC.Are setari speciale unde sa trimita sunetul. este mult de explicat. uite aici o solutie :
http://www.tomshardware.co.uk/forum/329159-33-monitor-gaming-desktop

| jokarul33 explică (pentru WxRo):

Nu ii tocmai ce cautam eu... un exemplu : vreau sa vad un film online (fara vlc sau winamp), si pe monitor sa ma joc sau sa vizionez un clip pe Youtube, cu sinetul lui, si tv cu sunetul lui separat