| Edward_Scintee_1996 a întrebat:

am un samsung star si mi-am activat netul pe el si cand vreau sa intru sa vad un videoclip pe youtube nu merge ma puteti ajuta? sunt pe cosmote

Răspuns Câştigător
| Pettricaaa a răspuns:

Daca ai web`n`walk n-o sa-ti mearga in veci...ai nevoie de o conexiune internet ca sa-ti mearga iar in legatura cu youtube...trebuie sa-ti faci o resoftare ca sa-i mearga. Eu mi-am facut-o singur dar nu iti recomand sa faci asa ceva daca nu te pricepi. Du-te la un service gsm autorizat sa-ti faca resoftareawinking

6 răspunsuri:
| GiulianoSenior a răspuns:

Nu contează ce cartela ai, contează ce telefon ai, nici la mine nu merge videoclipurile, numai cu anumite telefoane poți sa te uiți la videoclipuri, deci nu e telefonul de vina ii trebuie un program ca sa meargă (câteodată merge câteodată nu).
Aștept Funda te rog.

| iulicika1414 a răspuns:

Du-te acolo de unde ti-ai cumparat telefonul si spune-le ''bai prostilor instalatimi vreun adoble si mie sa privesc video pe youtube''laughing

| RazvanHDd a răspuns:

Si eu am avut star si aveam aceeasi problema. cred ca nu ai un program instalat. probabil vreun flash ceva. problema nu este de la internet si ce la soft.

| TimpFaraTimp a răspuns:

Am si eu telefonul dar mie imi merg clipurile, eu sunt pe Vodafone si ei mi-au instalat toate. poti sa incerci sa mergi cu telefonul la cosmote si sigur te ajuta, am vazut ca sunt foarte amabili

| exageratt a răspuns:

Iedvaaardlaughing)

| Edward_Scintee_1996 explică:

Am instalat flsh player si degeaba si aplicatie de youtube nimic