| Diaconescu_Dany_1993 a întrebat:

am si eu o intrebare.
As dori sa cumpar o pereche de casti cu bass dar si sa fie cat decat "gaming" sa zic asa, ce imi puteti recomada intre astea 2

http://www.emag.ro/casti-cu-microfon-canyon-cnr-hs7/pd/E 0BG3BBBM/

http://www.emag.ro/......D345JBBBM/
Va multumesc :)

Răspuns Câştigător
| RB26DETT a răspuns:

Cele canyon, daca te uiti la reviewuri vei vedea ca sunt mai apreciatewinking in primul si primul rand cand cumperi ceva te uiti la reviewuriwinking

3 răspunsuri:
| RB26DETT a răspuns:

Iti spun eu, mai bine-ti iei o pereche de Sony MRD-XB200, un bass superb, si iti iei microfon separat deoarece asa iti iei castile, le conectezi la telefon si iesi afara cu ele, pe cand cu alea de gaming stai cu ele in casa si atatwinking vezi, nu mai stiu pe eMAG sau altex erau pe la ~70 de lei, cumpara-le pana nu se fac iar 100 laughing iti spun ca nu vei regreta! calitatea si claritatea sunetului este exceptionala! Bass-ul uimitor!

| Diaconescu_Dany_1993 explică (pentru RB26DETT):

laughing multumesc de sfat

| Diaconescu_Dany_1993 explică (pentru Diaconescu_Dany_1993):

Dar totusi, care intre alea 2 sunt mai bune?

| RB26DETT a răspuns (pentru Diaconescu_Dany_1993):

Cele canyon, daca te uiti la reviewuri vei vedea ca sunt mai apreciatewinking in primul si primul rand cand cumperi ceva te uiti la reviewuriwinking