| Mary012 a întrebat:

Am si eu o intrebare. Ce sa fac ca laptopul se incinge rau? Acum am 55 de grade si doarascult muzica am si cooler pad si tot nu face fata.

3 răspunsuri:
| DreamWhite3000 a răspuns:

Frate, nu mai sta asa de mult pe el sau daca nu prea stai e posibil sa aiba cativa virusi care fac aceste lucruri!

| Gabiwebkinz a răspuns:

Salut! Laptop-ul are ceva jos in spate cerei ajutorul unui adult si incearca sa il desfaci, daca vezi acolo ceva care se misca, de exemplu o placa de baza, piesa de laptop sau altceva fixea-zo daca nu, inseamna ca stai prea mult pe el

| Mary012 explică (pentru Gabiwebkinz):

Da eu stau mult pe el 15 16 ore dar am un program care imi spune cate grade am! Imwdiat cand pornesc windowsul ii dau drumul si am deja 49 50 am avut si 70!